Podłogi winylowe

Podłogi i luksusowe płyty winylowe

Niezależnie od tego, czy wybierzesz podłogę Vinyl Flex czy wyjątkowo wytrzymałą opcję Alpha Vinyl, naturalny wygląd i charakterystyczne ciepło podłóg winylowych QUICK STEP nigdy nie przestaną Cię zadziwiać. Oferujemy szeroką gamę podłóg winylowych, które spełniają wszystkie potrzeby użytkowe i pasują do każdych okoliczności. Wszystkie wyposażone są w zewnętrzną warstwę ochronną, dzięki której przez wiele lat zachowają dobry wygląd. To nie wszystko: podłogi winylowe QUICK STEP można układać na instalacji ogrzewania podłogowego.NOWA KOLEKCJA ALPHA VINYL

Alpha Vinylto najbardziej wytrzymała podłoga, jaką można sobie wyobrazić. W większości przypadków nie wymaga przygotowania podłoża, dlatego doskonale sprawdza się przy remontach. Inteligentna technologia hydrofobowa sprawia, że Alpha Vinyl jest idealną podłogą do każdego rodzaju pomieszczenia.

  • Wodoodporna w 100%

  • Wyjątkowa wytrzymałość i maksymalna trwałość

  • Nadaje się do montażu na nierównych powierzchniach

 

 

KOLEKCJA VINYL FLEX

Podłoga Vinyl Flexjest miękka i ciepła, co sprawia, że chodzenie po niej jest prawdziwą przyjemnością. Ultra cienkie panele są łatwe w montażu, a nasze technologie Stain & Scratch Guard zapewniają najwyższą ochronę podłogi.

  • Niezwykle miękka i cicha
  • Doskonała odporność na plamy i zarysowania 
  • Mała grubość i łatwy montaż

 

 

 

 

 Trzy powody, dla których warto wybrać podłogi winylowe Quick-Step

1) Są wodoodporne

Nasze najlepsze w swojej klasie wodoodporne podłogi winylowe to zero zmartwień dla Ciebie. Technologia hydrofobowa oraz wodoszczelny system zatrzaskowy (Alpha Vinyl) chronią przed uszkodzeniami i czynią luksusowe panele winylowe idealnym wyborem do łazienki i kuchni.

 

2) Są miękkie i ciche

Chodzenie po podłogach winylowych Quick-Step jest przyjemnym doświadczeniem: ich naturalne wzory przyciągają wzrok, charakteryzuje je miękkość i ciepło w dotyku, a dzięki ich wydajności akustycznej można pozbyć się również niechcianego hałasu, jaki wywołują buty na obcasie, ciężkie buty, obuwie sportowe czy zwierzęce łapy.

 

3) Idealny wybór podczas remontu

Robisz remont? Podłogi winylowe Quick-Step mają bardzo niewielką grubość i charakteryzują się łatwym montażem (dzięki naszym opatentowanym i łatwym w obsłudze systemom zatrzaskowym). Po dodaniu do oferty podłóg Alpha Vinyl możemy teraz zaoferować podłogi winylowe przeznaczone do prawie każdego typu podłoża (wyrównanego, nierównego lub bardzo nierównego).