Drzwi zewnętrzne - Stolpaw

STOLPAW producent drzwi zewnętrznych drewnianych. STOLPAW to ponad 35-lat doświadczenia w produkcji drzwi; dzięki doświadczeniu i ciągłemu dynamicznemu rozwojowi znajduje się w czołówce największych i najszybciej rozwijających się firm w branży stolarskiej; podstawą stworzenia dobrego jakościowo wyrobu jest dobór odpowiedniego wysoko- gatunkowego i specjalnie selekcjonowanego surowca; obróbka we własnym tartaku, suszenie w komputerowo sterowanej suszarni, użycie technologi warstwowo klejonego i obłogowanego drewna zapewnia  niezawodną pracę drzwi przez wiele lat.


Drzwi zewnętrzne:
- FAVORIT płytowe
- OPTIMUM, NOVUM ramowo-płytowe
- OPTIMUM, NOVUM ramowo-płycinowe

Więcej informacji: www.stolpaw.com.pl


Drzwi Favorit wykonane z drewna meranti lub dębowego grubość skrzydła 78mm w systemie przylgowym, rama skrzydła z drewna mahoń-meranti konstrukcja wewnętrzna skrzydła to kratownica drewniana wypełniona pianką o grubości 54mm, rama wzmocniona profilem stalowym "C" 40x20mm poszycie zewnętrzne skrzydła to wodoodporne sklejki mahoń-maranti o grubości 12mm, wręg antywyważeniowy, zamek listwowy klasy C, ościeżnica o wymiarze 125x60mm z profilem AL z wkładką termiczną, malowanie pięciopowłokowe, próg aluminiowy z wkładką termiczną (tzw. ciepły) Współczynnik K: 1,0 W/mkw.

Więcej o systemie Favorit

Drzwi Novum wykonane z drewna sosnowego lub dębowego, grubość skrzydła 78mm, system przylgowy, uszczelka gumowa w skrzydle i ościeżnicy, drewno klejone warstwowo, obłogowane podwójnym obłogiem naturalnym, pionowy ramiak wzmocniony stalowym profilem 50x4mm, wręg przeciwwyważeniowy, zamek listwowy kl C, ościeżnica o wymiarze 125x60mm, próg Aluminiowy z wkładką termiczną (tzw. ciepły), malowanie czteropowłokowe, impregnacja w osobnym procesie.

Współczynnik K: 1,1 W/mkw.

Więcej o systemie Novum

Drzwi Optimum wykonane z drewna sosnowego, grubości skrzydła 68mm, system przylgowy uszczelka gumowa w skrzydle i ościeżnicy, drewno klejone warstwowo, obłogowane podwójnym obłogiem naturalnym, pionowy ramiak wzmocniony profilem stalowym o przekroju 40x4mm, wręg przeciwwyważeniowy, dwa zamki, ościeżnica o wymiarze 95x60mm, próg drewniany wykończony listwą AL, malowanie czteropowłokowe. Współczynnik K: 1,24 W/mkw.

Więcej o systemie Optimum